hero-img-1920x400-c-min

Tule menetluspraktikale!

Miks teostada menetluspraktika Advokaadibüroos LMP?

Advokaadibüroo LMP on 12 aastase kogemusega advokaadibüroo. Teenindame nii era- kui ärikliente ja avalikku sektorit ning pakume õigusabi kõigis peamistes õiguse valdkondades. Meil on professionaalne ning toetav meeskond ja praktika käigus saate töötada mitme erineva juhendajaga. Praktikaülesanded on mitmekesised ning saate töötada huvitavate kaasustega.

Kas teadsite, et meie vandeadvokaat Birje Kalmus ja advokaat Päivi Margna mõlemad alustasid enda karjääri Advokaadibüroo LMP praktikantidena? Oleme alati avatud uutele säravatele inimestele, astu esimene samm!

Mida ootame praktikandilt?

Ootame kandidaatidelt töökust ning koostöövalmidust. Hindame ausust, täpsust, korrektsust ja kohusetundlikust. Eeldame väga head eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas.

Kuidas kandideedida?

Saatke oma CV ja motivatsioonikiri aadressile info@lmp.ee. Sobivatele kandidaatidele on praktikakohti pakkuda terve aasta vältel! Leiame koos Teile parima lahenduse.

Olete oodatud meie avatud uste päevale 28.03.2023 vahemikus 10:00-14:00

Tulge ja tutvuge meie meeskonnaga ja kontoritega ning vastame kõikidele Teie küsimustele seoses menetluspraktikaga. Ootame Teid meie Tartu (Soola 8 (Emajõe Ärikeskus)) ja Tallinna kontoritesse (Tartu mnt 25 (Novira Plaza))!

Varasemate praktikantide kogemused: